המוצרים שלנו

חלון בעל קווים חלקים המאפשרים התקנה של זכוכית עד 12 מ"מ ובעל גומי אטימה היקפי בכנפיים המאפשר איטום טוב של החלון לרוח ומים.

Enter your text here

Enter your text here

חלונות קליל
חלונות אלומיניום
תריסים מעץ

חלון שמיוצר בסטנדרט אירופאי ומבטיח אטימות לרוח ומים ברמה גבוהה ביותר. כמו כן, לסוג חלון זה קיים מגוון רחב יותר של כיווני פתיחה מהחלון הישראלי. החלון מיוצר ע"פ מערכת פרופילים גרמנית ונעשה שימוש במערכות פרזול איטלקיות ייחודיות.

בבתים בעלי מוטיבים כפריים, ניתן לייצר חלון בעל מאפייני חלון שימור, תוך שימוש במערכות איטום ייחודיות וכן ליהנות מחלון בסגנון שימור עם יתרונות האטימה המשופרת.   

תריסים אלו הם הנפוצים ביותר וניתנים לשילוב עם חלונות האלומיניום של חברתנו. התריסים מגיעים עם שלבים בזווית קבועה ומאפשרים כניסה מינימאלית של אור לחדר וכן כניסה של אויר ואוורור של החלקים הפנימיים.


ניתן לקבל את תריסי העץ בחלוקות שונות מבחינת גובה וכן במבנה של כנף אחת עד שש כנפיים בפתיחה של כנף על כנף. לתריס זה ניתן לשלב גם שלבים ניידים המאפשרים כיוון לפי רמת ההחשכה הרצויה וכן כניסה של אוויר לחללים הפנימיים.

תריסי העץ יכולים להגיע עם פרזול ערבי ופרזול אירופאי וניתן לשלב בתריסים גם חלקים קבועים במבנה של קובייה ואף אשנב תחתון לפתיחת אוורור עם אפשרות לבצע קשתות בכל רדיוס.

אור שי עץ ואלום הינה היצרנית היחידה לתריסי גלילה מעץ. שלבי תריסי הגלילה עשויים מעץ קליר איכותי ומערכת תפסני נירוסטה לחיבור השלבים.
מפתח מקסימאלי לשלבי העץ - 3 מ'.

תריסים אלו יכולים להיות מותקנים בכל חלון שמותאם לתריסי גלילה ואינם מצריכים תכנון מיוחד , ניתן להתאימם לחלונות קיימים ולשלבם עם מנוע חשמלי.

"לפעמים חלונות מתגשמים..."

תוכן בבניה

 

חלון ישראלי​

תריס עץ לפתיחה

תריס עץ גלילה תריס אור

תריס חווה

תריס עץ דגם "חווה" הינו תריס עץ הבנוי מלוחות עץ לאורך או לרוחב התריס, המקנה לתריס מבנה כפרי. ניתן לראות תריסים אלו בבתים בסגנון יווני או כפרי.


ניתן לייצר תריסי חווה עם או בלי לוחות אלכסוניים שיוצרים מבנה של Z בהתאם לרצונכם.


תריסי החווה מעניקים אטימות מוחלטת לאור ואויר ומסייעים בקבלת החשכה מלאה של חלל הבית.

תריסי עץ

חלון אירופאי

נגרות לפי הזמנה
עבודות אלומיניום