חלונות ותריסי עץ

חברתנו הינה היצרנית המובילה בישראל לחלונות, דלתות ותריסי גלילה ופתיחה מעץ. לחברתנו יתרון גדול מול החברות המייבאות, יתרון המתבטא בזמן אספקה, בהתאמת המוצר לבית הלקוח ובעיקר זמינות ההשלמות הדרושות לגימור מושלם של המוצר.

מערכות אלומיניום מתקדמות 

חברתנו הינה מתקין מורשה של חברת "קליל", עובדי מחלקת האלומיניום עוברים הכשרות והעשרות ממדריכי קליל וזאת בכדי שהתקנת החלונות המעוצבים ומערכות האלומיניום תתבצע בצורה האיכותית ביותר. מחלקת האלומיניום שלנו נותנת פתרון לכל לקוח, החל מלקוחות פרטיים שבונים\משפצים את ביתם ועד ליזמים וקבלנים שמקימים בנייני מגורים ומבני תעשיה.

שימור מבנים

בזכות האיכות, הוותק והמקצועיות, חלק נרחב מחלונות ותריסי העץ שלנו מיוצרים לטובת פרויקטים לשימור, ביניהם ניתן למצוא את מתחם שרונה, בית צעירות מזרחי בתל אביב, מלון מרקט האוס ביפו, העיר העתיקה בעכו ועוד רבים. החלונות והתריסים מיוצרים בהעתק מדויק לחלונות ותריסי העץ הקיימים במבנים ומאושרים ע"י מחלקות השימור בערים השונות.

אודותנו 

נגרות לפי הזמנה

מחלקת הנגרות של חברתנו נותנת מענה רחב למוצרי נגרות כגון מטבחים, חיפוי קירות, מעקות ועבודות נגרות מיוחדות עפ"י דרישת הלקוח, תוך שימת דגש מיוחד על רמת גימור הן בריהוט לבית והן בריהוט למוסדות ומשרדים.

 אור שי עץ ואלום בע"מ פועלת בתחום הנגרות והאלומיניום לבניה פרטית, מבני תעשייה ומוסדות. חברתנו מתמחה בתחומים המפורטים מטה
  

ככלל, לחברתנו יכולות ייצור אשר מקנות לה אפשרות לעמוד בלוחות זמנים הדוקים בפרויקטים קטנים ופשוטים, כמו גם בפרויקטים מורכבים וגדולים. באור שי עץ ואלום תוכלו למצוא פתרון למגוון בעיות העולות בעת בניית ביתכם החדש או שיפוצו.

 

החברה מייצרת כל פרט בעבודה צמודה עם המעצב או האדריכל עפ"י תיאור מילולי של הלקוח. נשמח להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי שלנו, בברכה ובתקווה לשיתוף פעולה בעתיד, משפחת אור שי עץ ואלום

עבודות אלומיניום